Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység - 5,0 kW
216 900 Ft (Nettó: 170 787 Ft)
Gree GWH18ACDXF-K6DNA1A-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 5,3 kW
485 902 Ft (Nettó: 382 600 Ft)
Gree GWH24AGD-K6DNA1C Pulse inverteres split klíma szett – 6,2 kW
Fűtés teljesítmény
|
6,5 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
6,2 kW |
Helyiség mérete
|
60+… m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,3 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,0 |
Gree GWH24AGD-K6DNA1C Pulse inverteres split klíma szett – 6,2 kW
520 446 Ft (Nettó: 409 800 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 6,2 kW | Fűtés, -15°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 6,5 kW | Gree 3D légáramlat |
| SEER : 7,0 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,3 | Gree többszörös levegőszűrő rendszer |
| Helyiség méret : 60+… m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| TURBO üzemmód | Párátlanítás |
Cikkszám:
GWH24AGD-K6DNA1C
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Pulse |
| Felülete | Matt |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Fűtési tulajdonság | Fűtésrásegítésre |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 46/42/40/37/35/32/30 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 48/44/40/37/34/32/30 dB(A) |
| Kültéri zajszint | 57 dB(A) |
| Beltéri méret | 982x311x221 mm |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 6,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 6,5 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -15°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Komfort szűrők |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













