Gree GWH18AUDXD-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett - 5,3 kW
474 980 Ft (Nettó: 374 000 Ft)
Gree GWHD(36)NK6OO inverteres multi kültéri egység - 10,6 kW
845 312 Ft (Nettó: 665 600 Ft)
Gree GWH09YCXB-K6DNA1C Amber UV inverteres split klíma szett – 2,7 kW
Fűtés teljesítmény
|
2,93 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,7 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 9,0 |
Gree GWH09YCXB-K6DNA1C Amber UV inverteres split klíma szett – 2,7 kW
336 042 Ft (Nettó: 264 600 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 2,93 kW | UV Szűrő, Gree 3D légáramlat |
| SEER : 9,0 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,6 | Gree többszörös levegőszűrő rendszer |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
GWH09YCXB-K6DNA1C
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Amber |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 41/38/36/34/30/26/22/19 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 41/38/36/34/32/30/28 dB(A) |
| Kültéri zajszint | 50 dB(A) |
| Beltéri méret | 865x290x210 mm |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,93 kW |
| Kiemelt tulajdonság | UV szűrő, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













