Gree GWH18AUDXD-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett - 5,3 kW
474 980 Ft (Nettó: 374 000 Ft)
Gree GWHD(36)NK6OO inverteres multi kültéri egység - 10,6 kW
845 312 Ft (Nettó: 665 600 Ft)
Gree GWH12YCXD-K6DNA1B Amber UV inverteres split klíma szett – 3,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
3,5 kW |
Helyiség mérete
|
20 – 40 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,4 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
Gree GWH12YCXD-K6DNA1B Amber UV inverteres split klíma szett – 3,5 kW
351 282 Ft (Nettó: 276 600 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 3,5 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,81 kW | UV Szűrő, Gree 3D légáramlat |
| SEER : 8,5 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,4 | Gree többszörös levegőszűrő rendszer |
| Helyiség méret : 20 – 40 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
GWH12YCXD-K6DNA1B
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Amber |
| Energiaosztály | A+++/A+ |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 43/39/37/35/32/29/23/19 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 43/39/38/36/33/31/29 dB(A) |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Beltéri méret | 865x290x210 mm |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,81 kW |
| Kiemelt tulajdonság | UV szűrő, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













