Gree GWHD(28)NK6OO inverteres multi kültéri egység - 8,0 kW
660 908 Ft (Nettó: 520 400 Ft)
Gree GUD50ZD1 UM6 Parapet inverteres klíma szett - 5,3 kW
707 263 Ft (Nettó: 556 900 Ft)
Gree GWHD(36)NK6OO inverteres multi kültéri egység – 10,6 kW
Fűtés teljesítmény
|
12 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
10,6 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,2 |
Gree GWHD(36)NK6OO inverteres multi kültéri egység – 10,6 kW
845 312 Ft (Nettó: 665 600 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Kompresszor | Inverter |
| Kültéri zajszint | 60 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 10,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 12 kW |
| Max csövezési táv | 80 m |
| Méret | 1020×427×826 mm |
| Kültéri tömeg | 72 kg |
| Műk. tartomány hűtés | -15..+43°C |
| Műk. tartomány fűtés | -22..+24°C |
| Megjegyzés | Max 4 beltérihez |
| Kiemelt tulajdonság | Fűtés -22°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Intelligens leolvasztás |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Cikkszám:
GWHD(36)NK6OO
Kategóriák: Kültéri egységek, Multi split klímák













