Gree GWH18ACDXF-K6DNA1A/I-SILVER FM Silver inverteres klíma beltéri egység - 5,3 kW
161 544 Ft (Nettó: 127 200 Ft)
Gree GUD125ZD1 UM5 Parapet inverteres klíma szett - 12,1 kW
1 235 837 Ft (Nettó: 973 100 Ft)
Gree GUD50ZD1 UM6 Parapet inverteres klíma szett – 5,3 kW
Gree GUD50ZD1 UM6 Parapet inverteres klíma szett – 5,3 kW
707 263 Ft (Nettó: 556 900 Ft)
| Csoport | Parapet, U Match |
|---|---|
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Parapet |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Beltéri méret | 870x665x235 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 40/38/36 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
| Kiemelt tulajdonság | Infra távírányító, Vezetékes (Wi-Fi) távírányító, Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Friss levegő bevezetési lehetőség, Hibakód memória, Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá, Programozható |
Cikkszám:
GUD50ZD1
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Parapet / Konzol klíma szettek













