Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett - 5,2 kW
580 644 Ft (Nettó: 457 200 Ft)
Syen SMOH16BO-E32DA4B2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 4,6 kW
114 681 Ft (Nettó: 90 300 Ft)
Syen SOH16BO-E32DA4B2 Bora Plusz split inverteres klíma szett – 4,6 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,2 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
4,6 kW |
Helyiség mérete
|
40 – 60 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Syen SOH16BO-E32DA4B2 Bora Plusz split inverteres klíma szett – 4,6 kW
226 314 Ft (Nettó: 178 200 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 4,6 kW | Fűtés, -15°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 5,28 kW | Csendes éjszakai mód |
| SEER : 6,1 | Syen iFeel funkció |
| SCOP : 4,0 | Syen többszörös szűrőrendszer |
| Helyiség méret : 40 – 60 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Csendes üzemmód, TURBO hűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
SOH16BO-E32DA4B2, SOH16BO-E32DA4B
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,28 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44/42/38/31 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 48/46/41/34 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri méret | 970x300x225 mm |
| Csőméret | 6/10 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -15°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Jótállás | 3+2 év |













