Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett - 5,2 kW
580 644 Ft (Nettó: 457 200 Ft)
Syen SMOH16BO-E32DA4B2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 4,6 kW
114 681 Ft (Nettó: 90 300 Ft)
Syen SMOH12BO-E32DA4A/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység – 3,2 kW
Syen SMOH12BO-E32DA4A/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység – 3,2 kW
105 029 Ft (Nettó: 82 700 Ft)
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Multi |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Hűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 42/37/34/28/- dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 41/37/33/28 dB(A) |
| Beltéri méret | 773x250x185 mm |
| Csőméret | 6/10 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -22°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Jótállás | 3+2 év |
Cikkszám:
SMOH12BO-E32DA4A/I
Kategóriák: Multi split klímák, Split beltéri egység













