Fisher FS2MIF-184AE3 multi (duo) split inverteres kültéri egység - 5,3 kW
452 111 Ft (Nettó: 355 993 Ft)
Cascade CWH12VN Vision Nordic split klíma szett - 3,5 kW
289 900 Ft (Nettó: 228 268 Ft)
Fisher FS5MIF-424AE3 multi (pento) split inverteres kültéri egység – 12,3 kW
Fűtés teljesítmény
|
12,3 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
12,3 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 3,7 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Fisher FS5MIF-424AE3 multi (pento) split inverteres kültéri egység – 12,3 kW
833 900 Ft (Nettó: 656 614 Ft)
| Inverteres | Igen |
| On/off klíma | Nem |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 12.3 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 12.3 kW |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális zajszint | 62 dB |
| Szélesség | 94.3 cm |
| Tömeg | 74 kg |
Cikkszám:
FS5MIF-424AE3
Kategóriák: Kültéri egységek, Multi split klímák
Műszaki adatlap letöltése
TELJESÍTMÉNYFELVÉTEL |
|
|---|---|
| Hűtésben (kW) |
3800
|
| Fűtésben (kW) |
3300
|
ÜZEMI ÁRAMFELVÉTEL (A) |
|
| Hűtés |
16
|
| Fűtés |
12.5
|
| Max. áramfelvétel (A) |
22
|
| Javasolt biztosíték (A) | C25A |
| Hálózati áram (V/f/Hz) |
230/1/50
|
| Inverteres |
Igen
|
| Névleges fűtőteljesítmény a tervezési hőmérsékleten (-10°C) (kW) |
8.409
|
| Szükséges rásegítőfűtés a tervezési hőmérsékleten (-10°C) (kW) | 1.091 |
| Bivalens hőmérséklet (°C) | -7 |
ÜZEMELTETÉSI HATÁROK |
|
| Külső hőm. Hűtés (°C) |
-15 ~ 50
|
| Külső hőm. Fűtés (°C) |
-22 ~ 24
|
ZAJSZINT (DB(A)) |
|
| Kültéri hangnyomásszint dB(A) |
62
|
| Kültéri hangteljesítményszint dB(A) | 70 |
CSÖVEZÉS |
|
| Max. össz. csőhossz (m) |
80/35 (max.csőhossz/beltéri)
|
| Max. szintkülönbség (m) |
10 (beltéri-beltéri)
|
| Csőméret (mm) |
4x 6.35/9.53 + 1x 6.35/12.7
|
| Adaptor |
1db 9.53>>12.7; 1db 12.7>>9.53
|
MÉRET (MM) |
|
| Tömeg (beltéri/kültéri) (kg) |
74.1
|
| Kültéri (Szél.xMag.xMély.) (mm) |
943x810x410
|
| Talpméret (mm) |
673×403
|
ÉVES ENERGIA FOGYASZTÁS ** (KWH/ÉV) |
|
| Hűtés (kWh/év) | 706 |
| Fűtés (kWh/év) | 3595 |
TERVEZÉSI TERHELÉS (KW) |
|
| Várható éves hűtési költség |
26.051 Ft
|
| Hűtés (kW) | 12.3 |
| Várható éves fűtési költség |
132.656 Ft
|
| Fűtés (kW) | 9.5 |
| Karterfűtés a kompresszoron és tálcafűtés a kondenzáror alatt | Igen |
| DC inverter | Igen |
| Extra freon töltet igény (g/m) |
37.5m felett 12g/m
|
| Elektromos vezeték (kült. -belt. között) |
4×1,5 mm2
|
| Elektromos vezeték (hálózati bekötés) |
kültérihez 3×4,0
|
| „GOLDEN FIN” bevonatú hőcserélő |
Igen
|













