Fujitsu ASYG12KGTE / AOYG12KGCA Design KG sorozat split inverteres klíma szett - 3,4 kW
598 503 Ft (Nettó: 471 262 Ft)
AUX ASW-H09B5A4/QFR3DI-C3-3-KSZKLM5250 Sigma split inverteres klíma szett - 2,7 kW
239 900 Ft (Nettó: 188 898 Ft)
AUX ASW-H24F7A4/JER3DI-B9-2-KSZKLM5123 Delta 2 split inverteres klíma szett – 7,2 kW
Fűtés teljesítmény
|
7,2 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
7,2 kW |
Helyiség mérete
|
60+… m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,5 |
AUX ASW-H24F7A4/JER3DI-B9-2-KSZKLM5123 Delta 2 split inverteres klíma szett – 7,2 kW
449 900 Ft (Nettó: 354 252 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 7,2 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 7,2 kW | iFeel funkció |
| SEER : 6,53 | iClean funkció |
| SCOP : 4,09 | Páramentesítő funkció |
| Helyiség méret : 60+… m2 | Mosható porfilter |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Ultra csendes működés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
ASW-H24F7A4/JER3DI-B9-2-KSZKLM5123
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Sorozat | AUX Delta 2 sorozat |
TOVÁBBI PARAMÉTEREK |
|
|---|---|
| Névleges hűtési teljesítmény | 7,2 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 7,2 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtés | 2,2 kW |
| Teljesítményfelvétel fűtés | 2,2 kW |
| SEER | 6,53 |
| SCOP | 4,09 |
| Maximális áramfelvétel | 16 A |
| Energiaosztály | A++/A+ |
BELTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 1132 x 330 x 232 mm |
| Átlagos hangnyomás érték | 53 db(A) |
KÜLTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 900 x 700 x 350 mm |
| Lábtávolság | 632 mm |
| Furattávolság | 352 mm |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Hűtőközeg mennyiség | 1300 g |
| Működésitartomány hűtés | -15…+52°C |
| Működésitartomány fűtés | -25…+30°C |
| Átlagos hangnyomás érték | 56 dB(A) |
EGYÉB ADATOK |
|
| Nyomócső méret | 6.35 mm |
| Szívócső méret | 16 mm |
| Maximális csőhossz | 25 m |
| Maximális szintkülönbség | 15 m |
FUNKCIÓK |
|
| H-tarifa kompatibilitás | Rejtett előlapi LED kijelző |
| Automatikus újraindítás áramszünet esetén | Silver Ion ezüst ion filter |
| Éjszakai üzemmód | Intelligens leolvasztás |
| Öndiagnosztika | GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn |
| Páramentesítő üzemmód | Könnyű, akár 1 fős installáció |
| Időzítő funkció | Fűtés -25°C külső hőmérsékletig |
| Turbó hűtés üzemmód | Health funkció UV sterilizálóval |
| iFeel adaptív hőmérsékletszabályzás | Integrált Wi-Fi vezérlés |
| Négyirányú motoros lamellamozgatás (Flow4D) | AntiFreeze temperáló funkció fagymentesítéshez |
| iClean öntisztító funkció | R32 környezetbarát hűtőközeg |
| Ultra csendes működés | Automatikus tálcafűtés Advanced Heating Belt trechnológiával |
| AntiFungus gombamentesítő funkció | 3+7 év kiterjesztett szavatosság |
| Intelligens fűtésindítás | IF Design Award nyertes dizájn |
| Mosható porfilter | Továbbfejlesztett halpikkely alakú légterelők |
| ECO Energiatakarékos üzemmód | FineMatt fehér borítás |
| PM2.5 filter |













