AUX ASW-H18A4/HER3DI-EU-1-KSZKLM5202 Omega 2 split inverteres klíma szett - 5,5 kW
374 900 Ft (Nettó: 295 197 Ft)
Syen SOH09CH-E32DA1B Charm split inverteres klíma szett - 2,7 kW
231 267 Ft (Nettó: 182 100 Ft)
AUX ASW-H09B5A4/QFR3DI-C3-3-KSZKLM5250 Sigma split inverteres klíma szett – 2,7 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,0 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,7 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
AUX ASW-H09B5A4/QFR3DI-C3-3-KSZKLM5250 Sigma split inverteres klíma szett – 2,7 kW
239 900 Ft (Nettó: 188 898 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,0 kW | iFeel funkció |
| SEER : 6,1 | iClean funkció |
| SCOP : 4,0 | Páramentesítő funkció |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Mosható porfilter |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Health funkció UV sterilizálóval | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
ASW-H09B5A4/QFR3DI-C3-3-KSZKLM5250
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Sorozat | AUX Sigma sorozat |
TOVÁBBI PARAMÉTEREK |
|
|---|---|
| Névleges hűtési teljesítmény | 2,7 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 3,0 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtés | 0,8 kW |
| Teljesítményfelvétel fűtés | 0,85 kW |
| SEER | 6,13 |
| SCOP | 4,0 |
| Maximális áramfelvétel | 9,5 A |
| Energiaosztály | A++/A+ |
BELTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 761 x 295 x 200 mm |
| Átlagos hangnyomás érték | 43 db(A) |
KÜLTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 705 x 530 x 279 mm |
| Lábtávolság | 480 mm |
| Furattávolság | 283 mm |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Hűtőközeg mennyiség | 560 g |
| Működésitartomány hűtés | -15…+52°C |
| Működésitartomány fűtés | -25…+30°C |
| Átlagos hangnyomás érték | 51 dB(A) |
EGYÉB ADATOK |
|
| Nyomócső méret | 6.35 mm |
| Szívócső méret | 9.52 mm |
| Maximális csőhossz | 20 m |
| Maximális szintkülönbség | 10 m |
FUNKCIÓK |
|
| H-tarifa kompatibilitás | Mosható porfilter |
| Automatikus újraindítás áramszünet esetén | ECO Energiatakarékos üzemmód |
| Éjszakai üzemmód | Active Carbon filter |
| Öndiagnosztika | Rejtett előlapi LED kijelző |
| Páramentesítő üzemmód | Silver Ion ezüst ion filter |
| Időzítő funkció | Intelligens leolvasztás |
| Turbó hűtés üzemmód | GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn |
| iFeel adaptív hőmérsékletszabályzás | Könnyű, akár 1 fős installáció |
| Négyirányú motoros lamellamozgatás (Flow4D) | Integrált Wi-Fi vezérlés |
| iClean öntisztító funkció | AntiFreeze temperáló funkció fagymentesítéshez |
| Fűtés -25°C külső hőmérsékletig | R32 környezetbarát hűtőközeg |
| Health funkció UV sterilizálóval | Automatikus tálcafűtés Advanced Heating Belt trechnológiával |
| Ultra csendes működés | 3+7 év kiterjesztett szavatosság |
| AntiFungus gombamentesítő funkció | Továbbfejlesztett halpikkely alakú légterelők |
| Intelligens fűtésindítás | SteelGrey acélszürke borítás |













