AUX ASW-H12C5B4/QDR3DI-D0-3 - KSZKLM5401 Magma split inverteres klíma szett - 3,5 kW
299 900 Ft (Nettó: 236 142 Ft)
Gree GWH09AOCXB-K6DNA2A Smart One inverteres split klíma szett - 2,7 kW
340 741 Ft (Nettó: 268 300 Ft)
Syen SMOH18CH-E32DA1A/Im Multi Charm inverteres klíma beltéri egység – 4,6 kW
Syen SMOH18CH-E32DA1A/Im Multi Charm inverteres klíma beltéri egység – 4,6 kW
121 539 Ft (Nettó: 95 700 Ft)
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Multi |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 47/45/43/41/35/30/28 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 46/44/41/38/37/36/33 dB(A) |
| Beltéri méret | 943x333x246 mm |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Csőméret | 6/10 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | Wi-Fi vezérlés, 3D légáram, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Opcionális tartozékok | Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet |
| Jótállás | 3+2 év |
Cikkszám:
SMOH18CH-E32DA1A/Im
Kategóriák: Multi split klímák, Split beltéri egység













