Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett - 2,7 kW
411 861 Ft (Nettó: 324 300 Ft)
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység - 2,65 kW
232 029 Ft (Nettó: 182 700 Ft)
Gree SXTD200LCJW/A-K HydroMulti tartály – 200l
Gree SXTD200LCJW/A-K HydroMulti tartály – 200l
430 657 Ft (Nettó: 339 100 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Tartály kalorikus teljesítmény | 4,2 kW |
| Tartály elektromos fűtőszál telj. | 1,5 kW |
| Tartály űrméret | 200 liter |
| Tartály méret | 462x2000x462 mm |
| Tartály kivitel | Földön álló |
| Műk. tartomány (HMV) | -22..+43°C |
| Zajszint | 56 dB(A) |
| Kiemelt tulajdonság | Fali vezérlő, HMV előállítás -22°C külső hőmérsékletig, Max 55°C-os vízhőmérséklet, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, H tarifa igényelhető |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. |
Cikkszám:
SXTD200LCJW/A-K
Kategóriák: Kültéri egységek, Multi split klímák













