Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett - 2,7 kW
411 861 Ft (Nettó: 324 300 Ft)
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység - 2,65 kW
232 029 Ft (Nettó: 182 700 Ft)
Gree GKH(12)EB-K6DNA5A/I FM kazettás inverteres klíma beltéri egység – 3,5 kW
Gree GKH(12)EB-K6DNA5A/I FM kazettás inverteres klíma beltéri egység – 3,5 kW
242 824 Ft (Nettó: 191 200 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 41/39/36/34/32/30/28 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 40/38/36/34/32/30/28 dB(A) |
| Méret | 650x650mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,0 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Hibakód memória, Programozható, Vezetékes / infra távirányító |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. |
Cikkszám:
GKH(12)EB-K6DNA5A/I
Kategóriák: Kazettás beltéri egység, Multi split klímák













