AUX ASW-H18A4/HER3DI-EU-1-KSZKLM5202 Omega 2 split inverteres klíma szett - 5,5 kW
374 900 Ft (Nettó: 295 197 Ft)
Syen SOH09CH-E32DA1B Charm split inverteres klíma szett - 2,7 kW
231 267 Ft (Nettó: 182 100 Ft)
AUX ASW-H12C5B4/QDR3DI-D0-3 – KSZKLM5401 Magma split inverteres klíma szett – 3,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
4,2 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
3,5 kW |
Helyiség mérete
|
20 – 40 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
AUX ASW-H12C5B4/QDR3DI-D0-3 – KSZKLM5401 Magma split inverteres klíma szett – 3,5 kW
299 900 Ft (Nettó: 236 142 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 3,5 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 4,2 kW | Turbó hűtés üzemmód |
| SEER : 8,5 | iClean funkció |
| SCOP : 4,6 | Páramentesítő funkció |
| Helyiség méret : 20 – 40 m2 | Mosható porfilter |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Ultra csendes működés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
ASW-H12C5B4/QDR3DI-D0-3 - KSZKLM5401
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Sorozat | AUX Magma sorozat |
TOVÁBBI PARAMÉTEREK |
|
|---|---|
| Névleges hűtési teljesítmény | 3,5 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 4,2 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtés | 0,87 kW |
| Teljesítményfelvétel fűtés | 1,06 kW |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
| Maximális áramfelvétel | 9,0 A |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
BELTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 816 x 295 x 200 mm |
| Átlagos hangnyomás érték | 41 db(A) |
KÜLTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 705 x 530 x 279 mm |
| Lábtávolság | 480 mm |
| Furattávolság | 283 mm |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Hűtőközeg mennyiség | 600 g |
| Működésitartomány hűtés | -15…+52°C |
| Működésitartomány fűtés | -25…+30°C |
| Átlagos hangnyomás érték | 50 dB(A) |
EGYÉB ADATOK |
|
| Nyomócső méret | 6.35 mm |
| Szívócső méret | 9.52 mm |
| Maximális csőhossz | 20 m |
| Maximális szintkülönbség | 10 m |
FUNKCIÓK |
|
| Kiemelt energiahatékonyság | PM2.5 filter |
| H-tarifa kompatibilitás | Rejtett előlapi LED kijelző |
| Automatikus újraindítás áramszünet esetén | Silver Ion ezüst ion filter |
| Éjszakai üzemmód | Intelligens leolvasztás |
| Öndiagnosztika | GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn |
| Páramentesítő üzemmód | Könnyű, akár 1 fős installáció |
| Időzítő funkció | Fűtés -25°C külső hőmérsékletig |
| Turbó hűtés üzemmód | Health funkció UV sterilizálóval |
| iFeel adaptív hőmérsékletszabályzás | Integrált Wi-Fi vezérlés |
| Négyirányú motoros lamellamozgatás (Flow4D) | AntiFreeze temperáló funkció fagymentesítéshez |
| iClean öntisztító funkció | R32 környezetbarát hűtőközeg |
| Ultra csendes működés | Automatikus tálcafűtés Advanced Heating Belt trechnológiával |
| AntiFungus gombamentesítő funkció | 3+7 év kiterjesztett szavatosság |
| Intelligens fűtésindítás | Továbbfejlesztett halpikkely alakú légterelők |
| Mosható porfilter | Crystal White magasfényű fehér borítás |
| ECO Energiatakarékos üzemmód |













