Fujitsu ASYG12KGTE / AOYG12KGCA Design KG sorozat split inverteres klíma szett - 3,4 kW
598 503 Ft (Nettó: 471 262 Ft)
AUX ASW-H09B5A4/QFR3DI-C3-3-KSZKLM5250 Sigma split inverteres klíma szett - 2,7 kW
239 900 Ft (Nettó: 188 898 Ft)
AUX ASW-H18E3D4/JER3DI-C0-2-KSZKLM5122 Delta 2 split inverteres klíma szett – 5,3 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,6 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
Helyiség mérete
|
40 – 60 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,1 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,0 |
AUX ASW-H18E3D4/JER3DI-C0-2-KSZKLM5122 Delta 2 split inverteres klíma szett – 5,3 kW
349 900 Ft (Nettó: 275 512 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 5,3 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 5,6 kW | iFeel funkció |
| SEER : 7,0 | iClean funkció |
| SCOP : 4,19 | Páramentesítő funkció |
| Helyiség méret : 40 – 60 m2 | Mosható porfilter |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Ultra csendes működés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
ASW-H18E3D4/JER3DI-C0-2-KSZKLM5122
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Sorozat | AUX Delta 2 sorozat |
TOVÁBBI PARAMÉTEREK |
|
|---|---|
| Névleges hűtési teljesítmény | 5,3 kW |
| Névleges fűtési teljesítmény | 5,6 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtés | 1,58 kW |
| Teljesítményfelvétel fűtés | 1,55 kW |
| SEER | 7,0 |
| SCOP | 4,19 |
| Maximális áramfelvétel | 12 A |
| Energiaosztály | A++/A+ |
BELTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 940 x 316 x 224 mm |
| Átlagos hangnyomás érték | 47 db(A) |
KÜLTÉRI EGYSÉG |
|
| Méret (szé / ma / mé) | 785 x 555 x 300 mm |
| Lábtávolság | 546 mm |
| Furattávolság | 316 mm |
| Hűtőközeg típus | R32 |
| Hűtőközeg mennyiség | 1030 g |
| Működésitartomány hűtés | -15…+52°C |
| Működésitartomány fűtés | -25…+30°C |
| Átlagos hangnyomás érték | 52 dB(A) |
EGYÉB ADATOK |
|
| Nyomócső méret | 6.35 mm |
| Szívócső méret | 12.7 mm |
| Maximális csőhossz | 20 m |
| Maximális szintkülönbség | 10 m |
FUNKCIÓK |
|
| H-tarifa kompatibilitás | Rejtett előlapi LED kijelző |
| Automatikus újraindítás áramszünet esetén | Silver Ion ezüst ion filter |
| Éjszakai üzemmód | Intelligens leolvasztás |
| Öndiagnosztika | GoldenFin aranyozott bevonat a hőcserélőn |
| Páramentesítő üzemmód | Könnyű, akár 1 fős installáció |
| Időzítő funkció | Fűtés -25°C külső hőmérsékletig |
| Turbó hűtés üzemmód | Health funkció UV sterilizálóval |
| iFeel adaptív hőmérsékletszabályzás | Integrált Wi-Fi vezérlés |
| Négyirányú motoros lamellamozgatás (Flow4D) | AntiFreeze temperáló funkció fagymentesítéshez |
| iClean öntisztító funkció | R32 környezetbarát hűtőközeg |
| Ultra csendes működés | Automatikus tálcafűtés Advanced Heating Belt trechnológiával |
| AntiFungus gombamentesítő funkció | 3+7 év kiterjesztett szavatosság |
| Intelligens fűtésindítás | IF Design Award nyertes dizájn |
| Mosható porfilter | Továbbfejlesztett halpikkely alakú légterelők |
| ECO Energiatakarékos üzemmód | FineMatt fehér borítás |
| PM2.5 filter |













