Fisher FS2MIF-184AE3 multi (duo) split inverteres kültéri egység - 5,3 kW
452 111 Ft (Nettó: 355 993 Ft)
Cascade CWH12VN Vision Nordic split klíma szett - 3,5 kW
289 900 Ft (Nettó: 228 268 Ft)
Fisher F-DRY202AE4-I párátlanító 20 liter / nap
Fisher F-DRY202AE4-I párátlanító 20 liter / nap
87 667 Ft (Nettó: 69 029 Ft)
| Teljesítmény | 440 W |
| Víztartály kapacitása | 3 l |
| Párátlanító teljesítmény | 20 liter/nap |
| Zajszint | 46 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 35 cm |
| Magasság | 51 cm |
| Mélység | 24.1 cm |
| Tömeg | 14.6 kg |
Cikkszám:
F-DRY202AE4-I
Kategória: Párátlanítók
Műszaki adatlap letöltése
PÁRÁTLANÍTÓ MŰSZAKI ADATOK |
|
|---|---|
| Vízleválasztás (30°C;80% rel.nedv.) |
20 l/nap
|
| Áramfelvétel (30°C; 80% rel.nedv.) |
2.1 A
|
| Teljesítmény felvét (30°C; 80% rel.nedv.) |
360 W
|
| Vízleválasztás (27°C;60% rel.nedv.) |
10 l/nap
|
| Áramfelvétel (27°C;60% rel.nedv.) |
1.7 A
|
| Teljesítmény felvét (27°C;60% rel.nedv.) |
280 W
|
| Max. teljesítmény felvét (W) |
440 W
|
| Max. áramfelvétel |
2.3 A
|
| Üzemeltetési hőmérséklethatár |
min. 5°C – max. 32°C
|
| Hálózati áram: |
220-240V 50Hz
|
| Légszállítás (magas/alacsony fokozat) |
168/125/99 m³/h
|
| Hangnyomásszint (magas/alacsony fokozat) |
46/43/41 db(A)
|
| Víztartály mérete |
3 l
|
| Méret (szél./mag./mély.) |
350x510x245 mm
|
| Nettó tömeg (kg) |
14.6
|
| Hűtőközeg |
R290 70g
|
PÁRÁTLANÍTÓ JELLEMZŐK |
|
| Elektronikus vezérlés | Igen |
| WIFI csatlakozási lehetőség | Igen |
| Ionizátor: | Igen |
| Digitális kijelző: | Igen |
| Páratartalom kijelzése | Igen |
| Beállítható páratartalom üzemmód (35-80% között) | Igen |
| Folyamatos párátlanítási üzemmód | Igen |
| Automata (komfort) üzemmód | Igen |
| Ruhaszárító üzemmód | Igen |
| Időzítés: | Igen |
| Választható ventilátor fokozat |
3 fokozat
|
| Porszűrő: | Igen |
| Finomszűrő |
pollenszűrő aktívszénréteggel
|
| Görgős láb | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Folyamatos vízelvezetési lehetőség | Igen |
| Öndiagnosztika és digitális hibakijelzés | Igen |
| Automatikus újraindulás áramkimaradás után | Igen |
| Elpárologtató fagyvédelem | Igen |
| Kompresszor védelem: 3 perc késleltetés újraindításkor | Igen |
| Automatikus leállítás és kijelzés megtelt víztartály esetén | Igen |
| Szín | A termék valós színe eltérhet a képernyőn megjelenített színtől |













