Gree GUD125PHS1 UM6 Légcsatornázható inverteres klíma szett - 12,1 kW
1 295 273 Ft (Nettó: 1 019 900 Ft)
Gree GPH12AN-K5NNA1A Moma mobilklíma - 3,5 kW
235 966 Ft (Nettó: 185 800 Ft)
Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett – 5,2 kW
Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett – 5,2 kW
580 644 Ft (Nettó: 457 200 Ft)
| Csoport | Konzol, U Match |
|---|---|
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Konzol |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 47/45/43/41/38/37/32 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 47/45/43/41/38/37/32 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,33 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Hibakód memória, Programozható, Vezetékes / infra távirányító |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Cikkszám:
GEH18AA-K6DNA1F
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Parapet / Konzol klíma szettek













