Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett - 5,2 kW
580 644 Ft (Nettó: 457 200 Ft)
Syen SMOH16BO-E32DA4B2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 4,6 kW
114 681 Ft (Nettó: 90 300 Ft)
Gree GPH12AN-K5NNA1A Moma mobilklíma – 3,5 kW
Gree GPH12AN-K5NNA1A Moma mobilklíma – 3,5 kW
235 966 Ft (Nettó: 185 800 Ft)
| Kivitel | Mobil klíma |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A/A |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 53/51/49 dB(A) |
| Hűtőközeg | R290 |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Suly | 36 kg |
| Méret | 405x835x385 mm |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. |
Cikkszám:
GPH12AN-K5NNA1A
Kategória: Mobilklímák













