Gree GUD50ZD1 UM6 Parapet inverteres klíma szett - 5,3 kW
707 263 Ft (Nettó: 556 900 Ft)
Gree GUD160PHS1 UM6 Légcsatornázható inverteres klíma szett - 16,0 kW
1 846 326 Ft (Nettó: 1 453 800 Ft)
Gree GUD125T1 UM6 Kazettás inverteres klíma szett – 12,1 kW
Gree GUD125T1 UM6 Kazettás inverteres klíma szett – 12,1 kW
1 339 977 Ft (Nettó: 1 055 100 Ft)
| Csoport | Kazettás, U Match |
|---|---|
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Kazettás |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 46/43/39 d(A) |
| Raszter méret | 900×900 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 12,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 13,5 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Hibakód memória, Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá, Programozható, Vezetékes / infra távirányító |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Cikkszám:
GUD125T1
Kategóriák: Kazettás klíma szettek, Mono split klíma szettek
| Csoport | Kazettás, U Match |
|---|---|
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Kazettás |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 46/43/39 d(A) |
| Beltéri tömeg | 23 kg |
| Beltéri méret | 840x840x240 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/16 mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Kültéri méret | 940x820x370 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Hűtőteljesítmény | 12,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 13,5 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Infra távírányító, Vezetékes (Wi-Fi) távírányító, Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Hibakód memória, Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá, Programozható |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













