Gree GUD50ZD1 UM6 Parapet inverteres klíma szett - 5,3 kW
707 263 Ft (Nettó: 556 900 Ft)
Gree GUD160PHS1 UM6 Légcsatornázható inverteres klíma szett - 16,0 kW
1 846 326 Ft (Nettó: 1 453 800 Ft)
Gree GUD50T1 UM6 Kazettás inverteres klíma szett – 5,0 kW
Gree GUD50T1 UM6 Kazettás inverteres klíma szett – 5,0 kW
737 108 Ft (Nettó: 580 400 Ft)
| Csoport | Kazettás, U Match |
|---|---|
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Kazettás |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A+/A+ |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44 dB(A) |
| Raszter méret | 600×600 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,8 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Hibakód memória, Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá, Programozható, Vezetékes / infra távirányító |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Cikkszám:
GUD50T1
Kategóriák: Kazettás klíma szettek, Mono split klíma szettek
| Csoport | Kazettás, U Match |
|---|---|
| Kategória | Lakossági klímaberendezések |
| Kivitel | Kazettás |
| Márka | Gree |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 41/39/35 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 16,5 kg |
| Beltéri méret | 570x570x250 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/12 mm |
| Kompresszor | Inverter |
| Kültéri méret | 745x555x300 mm |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Hűtőteljesítmény | 5,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,8 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Infra távírányító, Vezetékes (Wi-Fi) távírányító, Hűtés -20°C külső hőmérsékletig, Fűtés -20°C külső hőmérsékletig, Hibakód memória, Kártyás kapcsoló illeszthető hozzá, Programozható |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













