Gree GWH24AWEXF-K6DNA4A Cosmo inverteres split klíma szett - 7,1 kW
586 867 Ft (Nettó: 462 100 Ft)
Gree GWH12AVCXD-K6DNA1A Airy inverteres split klíma szett - 3,5 kW
430 657 Ft (Nettó: 339 100 Ft)
Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett – 2,7 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,0 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,7 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 9,0 |
Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett – 2,7 kW
411 861 Ft (Nettó: 324 300 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,0 kW | Kompresszor karterfűtés |
| SEER : 9,0 | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés |
| SCOP : 4,6 | Kültéri egység tálcafűtése |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Páratartalomra történő szabályzás |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Temperálási funkció, 3D légáram | UV szűrő, Cold plasma szűrő |
Cikkszám:
GWH09AVCXB-K6DNA1B
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Airy |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített (Prestige) |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,0 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 600 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 680 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 9,0/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 2,7 kW |
| Beltéri méret | 907x292x200 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 41/38/36/34/30/26/22/19 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 41/38/36/34/32/29/28 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10,5 kg |
| Kültéri méret | 732×555×330 mm |
| Kültéri zajszint | 40, 50 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 27 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 7,1 A |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Min./Max. csövezési táv | 3/15 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Kompresszor | Inverter |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kiemelt tulajdonság | Gree-AI, Páratartalomra történő szabályzás, UV szűrő, Hővisszanyerős friss levegő funkció (opcionális kiegészítővel), Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













