Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység - 5,0 kW
216 900 Ft (Nettó: 170 787 Ft)
Gree GWH18ACDXF-K6DNA1A-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 5,3 kW
485 902 Ft (Nettó: 382 600 Ft)
Gree GWH12ACC-K6DNA1F-BLACK Dark X inverteres split klíma szett – 3,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
3,5 kW |
Helyiség mérete
|
20 – 40 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,1 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,1 |
Gree GWH12ACC-K6DNA1F-BLACK Dark X inverteres split klíma szett – 3,5 kW
326 898 Ft (Nettó: 257 400 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 3,5 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,8 kW | Gree 3D légáramlat |
| SEER : 7,1 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,1 | Gree többszörös levegőszűrő rendszer |
| Helyiség méret : 20 – 40 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
GWH12ACC-K6DNA1F-BLACK
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Dark X |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 42/38/35/32/29/27/25 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 42/38/36/34/32/30/28 dB(A) |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Beltéri méret | 889x294x212 mm |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,51 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,81 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













