Gree GWH24AWEXF-K6DNA4A Cosmo inverteres split klíma szett - 7,1 kW
586 867 Ft (Nettó: 462 100 Ft)
Gree GWH12AVCXD-K6DNA1A Airy inverteres split klíma szett - 3,5 kW
430 657 Ft (Nettó: 339 100 Ft)
Gree GWH12ACCXD-K6DNA1D-DARK Dark Pro inverteres split klíma szett – 3,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
3,5 kW |
Helyiség mérete
|
20 – 40 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,8 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
Gree GWH12ACCXD-K6DNA1D-DARK Dark Pro inverteres split klíma szett – 3,5 kW
346 456 Ft (Nettó: 272 800 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 3,5 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,8 kW | Kompresszor karterfűtés |
| SEER : 8,5 | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés |
| SCOP : 4,8 | Kültéri egység tálcafűtése |
| Helyiség méret : 20 – 40 m2 | Páratartalomra történő szabályzás |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Temperálási funkció, 3D légáram | 3D légáram, Cold plasma szűrő |
Cikkszám:
GWH12ACCXD-K6DNA1D-DARK
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Smart One |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 910 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 950 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,8 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 3,0 kW |
| Beltéri méret | 889x294x212 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 43/39/37/33/31/29/26/18 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 43/39/37/35/33/31/30 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10 kg |
| Kültéri méret | 802x555x350 mm |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 27 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 7,75 A |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Min./Max. csövezési táv | 3/20 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Kompresszor | Inverter |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kiemelt tulajdonság | Páratartalomra történő szabályzás, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













