Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett - 2,7 kW
411 861 Ft (Nettó: 324 300 Ft)
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység - 2,65 kW
232 029 Ft (Nettó: 182 700 Ft)
Gree GWH12AOCXB-K6DNA2C Smart One inverteres split klíma szett – 3,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
3,5 kW |
Helyiség mérete
|
20 – 40 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
Gree GWH12AOCXB-K6DNA2C Smart One inverteres split klíma szett – 3,5 kW
362 966 Ft (Nettó: 285 800 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,0 kW | Kompresszor karterfűtés |
| SEER : 8,5 | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés |
| SCOP : 4,6 | Kültéri egység tálcafűtése |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Páratartalomra történő szabályzás |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Temperálási funkció, 3D légáram | Párátlanítás |
Cikkszám:
GWH12AOCXB-K6DNA2C
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Smart One |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 3,51 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,81 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 877 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 952 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 3,2 kW |
| Beltéri méret | 837x293x200 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 43/39/37/35/32/30/24/19 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 44/39/37/35/33/31/29 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 9,5 kg |
| Kültéri méret | 802x555x350 mm |
| Kültéri zajszint | 53 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 30 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 8 A |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Min./Max. csövezési táv | 3/20 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Kompresszor | Inverter |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kiemelt tulajdonság | Gree-AI, Páratartalomra történő szabályzás, UV szűrő, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













