Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett - 2,7 kW
411 861 Ft (Nettó: 324 300 Ft)
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység - 2,65 kW
232 029 Ft (Nettó: 182 700 Ft)
Gree GWH18AVDXE-K6DNA1A Airy inverteres split klíma szett – 5,3 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,6 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
Helyiség mérete
|
40 – 60 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
Gree GWH18AVDXE-K6DNA1A Airy inverteres split klíma szett – 5,3 kW
538 353 Ft (Nettó: 423 900 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 5,3 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 5,6 kW | Kompresszor karterfűtés |
| SEER : 8,5 | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés |
| SCOP : 4,6 | Kültéri egység tálcafűtése |
| Helyiség méret : 40 – 60 m2 | Páratartalomra történő szabályzás |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Temperálási funkció, 3D légáram | UV szűrő, Cold plasma szűrő |
Cikkszám:
GWH18AVDXE-K6DNA1A
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Airy |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített (Prestige) |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 1472 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 1365 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 4,1 kW |
| Beltéri méret | 970x347x257 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 45/43/42/41/35/31/28/23 db(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 47/45/42/40/39/37/34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 15 kg |
| Kültéri méret | 873X555X376 mm |
| Kültéri zajszint | 40, 59 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 37 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 11,5 A |
| Csőméret foly/gőz | 6/12 mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Min./Max. csövezési táv | 3/25 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Kompresszor | Inverter |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| Kiemelt tulajdonság | Gree-AI, Páratartalomra történő szabályzás, UV szűrő, Hővisszanyerős friss levegő funkció (opcionális kiegészítővel), Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













