Gree GWH18AUDXD-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett - 5,3 kW
474 980 Ft (Nettó: 374 000 Ft)
Gree GWHD(36)NK6OO inverteres multi kültéri egység - 10,6 kW
845 312 Ft (Nettó: 665 600 Ft)
Gree GWH18YE-S6DBA1A Amber Royal inverteres split klíma szett – 5,3 kW
Helyiség mérete
|
40 – 60 m2 |
|---|---|
Fűtés teljesítmény
|
5,57 kW |
Hűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,4 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,6 |
Gree GWH18YE-S6DBA1A Amber Royal inverteres split klíma szett – 5,3 kW
565 785 Ft (Nettó: 445 500 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 5,3 kW | Fűtés, -30°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 5,57 kW | Gree 3D légáramlat |
| SEER : 6,6 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,4 | Gree Cold plasma szűrő |
| Helyiség méret : 40 – 60 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Dual Stage kompresszor karter, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
8°C-os temperálás |
Cikkszám:
GWH12YD-S6DBA1A-1
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Amber Royal |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
| Fűtési tulajdonság | Fűtésre optimalizált (Prestige) |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44/43/38/36/31/24/22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 45/43/41/38/34/26/24 dB(A) |
| Kültéri zajszint | 54 dB(A) |
| Beltéri méret | 996x301x225 mm |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Dual Stage, Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,2 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Dual Stage kompresszor, Fűtés -30°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













