Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység - 5,0 kW
216 900 Ft (Nettó: 170 787 Ft)
Gree GWH18ACDXF-K6DNA1A-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 5,3 kW
485 902 Ft (Nettó: 382 600 Ft)
Gree GWH24ACE-K6DNA1I Comfort X inverteres split klíma szett – 7,1 kW
Fűtés teljesítmény
|
7,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
7,1 kW |
Helyiség mérete
|
60+… m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,2 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,0 |
Gree GWH24ACE-K6DNA1I Comfort X inverteres split klíma szett – 7,1 kW
534 543 Ft (Nettó: 420 900 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 7,1 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 7,8 kW | Kompresszor karterfűtés |
| SEER : 7,0 | Környezetbarát R32 hűtőközeg |
| SCOP : 4,2 | Kültéri egység tálcafűtése |
| Helyiség méret : 40 – 60 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| 8°C-os temperálás funkció, 3D légáram | Párátlanítás |
Cikkszám:
GWH24ACE-K6DNA1I
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Comfort X |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44/41/40/38/36/33/27 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 48/44/41/40/38/36/33/27 dB(A) |
| Kültéri zajszint | 59 dB(A) |
| Beltéri méret | 1122x329x247 mm |
| Csőméret | 6mm/16mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













