Gree GWH18AUDXD-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett - 5,3 kW
474 980 Ft (Nettó: 374 000 Ft)
Gree GWHD(36)NK6OO inverteres multi kültéri egység - 10,6 kW
845 312 Ft (Nettó: 665 600 Ft)
Gree GWHD(28)NK6OO inverteres multi kültéri egység – 8,0 kW
Fűtés teljesítmény
|
9,5 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
8,0 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,2 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,2 |
Gree GWHD(28)NK6OO inverteres multi kültéri egység – 8,0 kW
660 908 Ft (Nettó: 520 400 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Kompresszor | Inverter |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 8 kW |
| Fűtőteljesítmény | 9,5 kW |
| Max csövezési táv | 70 m |
| Méret | 964×402×660 mm |
| Kültéri tömeg | 51 kg |
| Műk. tartomány hűtés | -15..+43°C |
| Műk. tartomány fűtés | -22..+24°C |
| Megjegyzés | Max 4 beltérihez |
| Kiemelt tulajdonság | Fűtés -22°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Intelligens leolvasztás |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Cikkszám:
GWHD(28)NK6OO
Kategóriák: Kültéri egységek, Multi split klímák













