Gree GWH09AVCXB-K6DNA1B Airy inverteres split klíma szett - 2,7 kW
411 861 Ft (Nettó: 324 300 Ft)
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység - 2,65 kW
232 029 Ft (Nettó: 182 700 Ft)
Gree GWHD(42)NK6RO HydroMulti kültéri egység – 12,1 kW
Fűtés teljesítmény
|
13 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
12,1 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Gree GWHD(42)NK6RO HydroMulti kültéri egység – 12,1 kW
1 103 757 Ft (Nettó: 869 100 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Kompresszor | Inverter |
| Kültéri zajszint | 60 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 12,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 13 kW |
| Max csövezési táv | 100 m |
| Méret | 1020x826x427 mm |
| Kültéri tömeg | 73,5 kg |
| Műk. tartomány hűtés | -15..+43°C |
| Műk. tartomány fűtés | -22..+24°C |
| Megjegyzés | Max 5 beltérihez (4 általános beltéri egység + HMV tartály) |
| Kiemelt tulajdonság | Fali vezérlő, HMV előállítás -22°C külső hőmérsékletig, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, Fűtés -22°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Intelligens leolvasztás |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Cikkszám:
GWHD(42)NK6RO
Kategóriák: Kültéri egységek, Multi split klímák













