Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység - 5,0 kW
216 900 Ft (Nettó: 170 787 Ft)
Gree GWH18ACDXF-K6DNA1A-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 5,3 kW
485 902 Ft (Nettó: 382 600 Ft)
Polar MICH0035SDO légcsatornázható beltéri egység – 3,5 kW
Polar MICH0035SDO légcsatornázható beltéri egység – 3,5 kW
173 900 Ft (Nettó: 136 929 Ft)
- 3,5 kW hűtési teljesítmény,
- 3,8 kW fűtési teljesítmény,
- infra távirányító,
- vezetékes távirányító,
- légszállítás: 550 m3/h,
- zajszint (magas/alacsony): 39/32 dB(A),
- hűtőközeg: R32
Cikkszám:
MICH0035SDO
Kategóriák: Légcsatornázható beltéri egység, Multi split klímák
| Típus | Mennyezeti/parapet split klíma |
| Inverteres | Igen |
| On/off klíma | Nem |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3.8 kW |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális zajszint | 39 dB |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 20 cm |
| Mélység | 61.5 cm |
| Tömeg | 28 kg |













