Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység - 5,0 kW
216 900 Ft (Nettó: 170 787 Ft)
Gree GWH18ACDXF-K6DNA1A-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 5,3 kW
485 902 Ft (Nettó: 382 600 Ft)
Polar MICH0050SDO légcsatornázható beltéri egység – 5,0 kW
Polar MICH0050SDO légcsatornázható beltéri egység – 5,0 kW
208 900 Ft (Nettó: 164 488 Ft)
- 5,0 kW hűtési teljesítmény,
- 5,5 kW fűtési teljesítmény,
- infra távirányító,
- vezetékes távirányító,
- légszállítás: 700 m3/h,
- zajszint (magas/alacsony): 41/33 dB(A),
- hűtőközeg: R32
Cikkszám:
MICH0050SDO
Kategóriák: Légcsatornázható beltéri egység, Multi split klímák
| Típus | Mennyezeti/parapet split klíma |
| Inverteres | Igen |
| On/off klíma | Nem |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5.0 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 5.5 kW |
| Maximális zajszint | 41 dB |
| Szélesség | 90 cm |
| Magasság | 20 cm |
| Mélység | 61.5 cm |
| Tömeg | 32 kg |













