Syen SMOH12BO-E32DA4A/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 3,2 kW
105 029 Ft (Nettó: 82 700 Ft)
Tesla TT34EX81-1232IAW Select split inverteres klíma szett - 3,4 kW
189 990 Ft (Nettó: 149 598 Ft)
Syen SKH50/A-T UM Kazettás inverteres klíma szett – 5,0 kW
Syen SKH50/A-T UM Kazettás inverteres klíma szett – 5,0 kW
670 052 Ft (Nettó: 527 600 Ft)
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Energiaosztály | A+/A+ |
| Beltéri méret | 570X570X265 mm |
| SEER/SCOP | 5,9/4 W/W |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Beltéri zajszint | 44 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6/12 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, -20°C fűtési működési tartomány, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, LED kijelző, Kellemes éjszakai mód, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, 24 órás időzítő, Hideg levegő befújás elleni védelem, Intelligens leolvasztás, Átfogó védelem, Tisztítható szűrők, Minőségi motorok, Idő kijelzés, Billentyűzet zár, Széles feszültségtartomány, Több ventilátor fokozat, Öndiagnózis, Automata üzem, Memória funkció |
| Opcionális tartozékok | Wi-Fi vezérlés, Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet |
| Jótállás | 3 év |
Cikkszám:
SKH50/A-T
Kategóriák: Kazettás klíma szettek, Mono split klíma szettek













