Syen SMOH12BO-E32DA4A/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 3,2 kW
105 029 Ft (Nettó: 82 700 Ft)
Tesla TT34EX81-1232IAW Select split inverteres klíma szett - 3,4 kW
189 990 Ft (Nettó: 149 598 Ft)
Syen SMH(18)E32DOO inverteres multi kültéri egység – 5,3 kW
Syen SMH(18)E32DOO inverteres multi kültéri egység – 5,3 kW
451 231 Ft (Nettó: 355 300 Ft)
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Multi |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Méret | 822×352×550 mm |
| Megjegyzés | Max 2 beltérihez |
| Kültéri zajszint | 54 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kiemelt tulajdonság | -22°C fűtési működési tartomány, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, G10 inverter technológia, Intelligens leolvasztás |
| Jótállás | 3+2 év |
Cikkszám:
SMH(18)E32DOO
Kategóriák: Kültéri egységek, Multi split klímák













