Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett - 5,2 kW
580 644 Ft (Nettó: 457 200 Ft)
Syen SMOH16BO-E32DA4B2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 4,6 kW
114 681 Ft (Nettó: 90 300 Ft)
Syen SMOH09BO-E32DA4A2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység – 2,5 kW
Syen SMOH09BO-E32DA4A2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység – 2,5 kW
95 631 Ft (Nettó: 75 300 Ft)
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Multi |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Hűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 38/36/32/22/- dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 37/36/33/26 dB(A) |
| Beltéri méret | 698X250X185 mm |
| Csőméret | 6/10 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -22°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Jótállás | 3+2 év |
Cikkszám:
SMOH09BO-E32DA4A2/I
Kategóriák: Multi split klímák, Split beltéri egység













