AUX ASW-H12C5B4/QDR3DI-D0-3 - KSZKLM5401 Magma split inverteres klíma szett - 3,5 kW
299 900 Ft (Nettó: 236 142 Ft)
Gree GWH09AOCXB-K6DNA2A Smart One inverteres split klíma szett - 2,7 kW
340 741 Ft (Nettó: 268 300 Ft)
Syen SMOH09CH-E32DA1B/Im Multi Charm inverteres klíma beltéri egység – 2,7 kW
Syen SMOH09CH-E32DA1B/Im Multi Charm inverteres klíma beltéri egység – 2,7 kW
101 346 Ft (Nettó: 79 800 Ft)
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Multi |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 40/37/35/33/29/26/21 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 40/37/35/33/30/26/24 dB(A) |
| Beltéri méret | 783x260x185 mm |
| Beltéri tömeg | 8 kg |
| Csőméret | 6/10 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | Wi-Fi vezérlés, 3D légáram, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Opcionális tartozékok | Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet |
| Jótállás | 3+2 év |
Cikkszám:
SMOH09CH-E32DA1B/Im
Kategóriák: Multi split klímák, Split beltéri egység













