Gree GEH18AA-K6DNA1F konzol inverteres klíma szett - 5,2 kW
580 644 Ft (Nettó: 457 200 Ft)
Syen SMOH16BO-E32DA4B2/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 4,6 kW
114 681 Ft (Nettó: 90 300 Ft)
Syen SOH09BO-E32DA4A2 Bora Plusz split inverteres klíma szett – 2,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
2,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,5 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,5 |
Syen SOH09BO-E32DA4A2 Bora Plusz split inverteres klíma szett – 2,5 kW
218 186 Ft (Nettó: 171 800 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,5 kW | Fűtés, -15°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 2,8 kW | Csendes éjszakai mód |
| SEER : 6,5 | Syen iFeel funkció |
| SCOP : 4,0 | Syen többszörös szűrőrendszer |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Csendes üzemmód, TURBO hűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
SOH09BO-E32DA4A2
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Hűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 38/36/32/22/- dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 37/36/33/26 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri méret | 698x250x185 mm |
| Csőméret | 6/10 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -15°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Jótállás | 3+2 év |













