AUX ASW-H12C5B4/QDR3DI-D0-3 - KSZKLM5401 Magma split inverteres klíma szett - 3,5 kW
299 900 Ft (Nettó: 236 142 Ft)
Gree GWH09AOCXB-K6DNA2A Smart One inverteres split klíma szett - 2,7 kW
340 741 Ft (Nettó: 268 300 Ft)
Syen SOH09CH-E32DA1B Charm split inverteres klíma szett – 2,7 kW
Fűtés teljesítmény
|
2,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,7 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,2 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,8 |
Syen SOH09CH-E32DA1B Charm split inverteres klíma szett – 2,7 kW
231 267 Ft (Nettó: 182 100 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -15°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 2,8 kW | 3D légáramlat, Turbo hűtés |
| SEER : 6,8 | Syen iFeel funkció |
| SCOP : 4,2 | G10 inverter technológia |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Wi-Fi vezérlés |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A+ | Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
SOH09CH-E32DA1B
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Telj. felvétel (hűtő) | 725 W |
| Telj. felvétel (fűtés) | 685 W |
| Beltéri tömeg | 8 kg |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 40/37/35/33/29/26/21 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 40/37/35/33/30/26/24 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri méret | 783x260x185 mm |
| Kültéri méret | 732x555x330 mm |
| Kültéri zajszint | 51 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 24,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség | 7,5 A |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Min./Max. csövezési táv | 3/15 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43°C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24°C |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -15°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, 3D légáram, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Opcionális tartozékok | Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. |













