Syen SMOH12BO-E32DA4A/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 3,2 kW
105 029 Ft (Nettó: 82 700 Ft)
Tesla TT34EX81-1232IAW Select split inverteres klíma szett - 3,4 kW
189 990 Ft (Nettó: 149 598 Ft)
Syen SOH18MU-E32DA1D2 Muse split inverteres klíma szett – 5,2 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,6 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
5,2 kW |
Helyiség mérete
|
40 – 60 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,2 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,1 |
Syen SOH18MU-E32DA1D2 Muse split inverteres klíma szett – 5,2 kW
401 701 Ft (Nettó: 316 300 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 5,2 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 5,6 kW | 3D légáramlat, Turbo hűtés |
| SEER : 7,1 | Syen iFeel funkció |
| SCOP : 4,2 | Syen többszörös szűrőrendszer |
| Helyiség méret : 40 – 60 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
SOH18MU-E32DA1D2
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44/43/41/38/36/34/30 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 48/45/42/40/38/36/33 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri méret | 1017x304x221 mm |
| Csőméret | 6/12 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -25°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő, 3D légáram |
| Jótállás | 3+2 év |













