Syen SMOH12BO-E32DA4A/I Bora Plusz inverteres klíma beltéri egység - 3,2 kW
105 029 Ft (Nettó: 82 700 Ft)
Tesla TT34EX81-1232IAW Select split inverteres klíma szett - 3,4 kW
189 990 Ft (Nettó: 149 598 Ft)
Syen SOH24MU-E32DA1A2 Muse split inverteres klíma szett – 7,1 kW
Fűtés teljesítmény
|
7,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
7,1 kW |
Helyiség mérete
|
60+… m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,2 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,0 |
Syen SOH24MU-E32DA1A2 Muse split inverteres klíma szett – 7,1 kW
483 235 Ft (Nettó: 380 500 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 7,1 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 7,8 kW | 3D légáramlat, Turbo hűtés |
| SEER : 7,0 | Syen iFeel funkció |
| SCOP : 4,2 | Syen többszörös szűrőrendszer |
| Helyiség méret : 60+… m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
SOH24MU-E32DA1A2
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 48/44/41/40/38/36/33 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 50/47/43/41/40/36/35 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri méret | 1135x328x247 mm |
| Csőméret | 6/16 mm |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -25°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő, 3D légáram |
| Jótállás | 3+2 év |













