Polar SIEH0035SDO Optimum magas oldalfali beltéri egység - 3,5 kW
94 900 Ft (Nettó: 74 724 Ft)
Polar MICH0035SDO légcsatornázható beltéri egység - 3,5 kW
173 900 Ft (Nettó: 136 929 Ft)
Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység – 5,0 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,5 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
5,0 kW |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Polar MIFH0050SDO parapet beltéri egység – 5,0 kW
216 900 Ft (Nettó: 170 787 Ft)
R32, Split parapet beltéri egység, inverteres, hőszivattyús, infra távkapcsolóval, beépített wifi
| Típus | Mennyezeti/parapet split klíma |
| Inverteres | Igen |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5.0 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 5.5 kW |
| Maximális zajszint | 45 dB |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 60 cm |
| Mélység | 21.5 cm |
| Tömeg | 18 kg |
Cikkszám:
MIFH0050SDO
Kategóriák: Multi split klímák, Parapet beltéri egység













