Gree GWH12ACC-K6DNA1F-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 3,5 kW
326 898 Ft (Nettó: 257 400 Ft)
Gree GWH24AUDXF-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett - 7,1 kW
546 862 Ft (Nettó: 430 600 Ft)
Gree GWH09AUCXB-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett – 2,7 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,0 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,7 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
Gree GWH09AUCXB-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett – 2,7 kW
321 437 Ft (Nettó: 253 100 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,0 kW | Gree 3D légáramlat |
| SEER : 8,5 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,6 | Gree többszörös levegőszűrő rendszer |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A+++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
GWH09AUCXB-K6DNA2A
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Smart R |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 38/37/34/31/26/23/22/19 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 39/37/34/31/30/29/28 dB(A) |
| Kültéri zajszint | Extra csendes üzemmódban 40 dB(A), 50 dB(A) |
| Beltéri méret | 837x293x200 mm |
| Csőméret | 6mm/10mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Gree-AI, Páratartalomra történő szabályzás, UV szűrő, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Cold plasma szűrő, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













