Gree GWH12ACC-K6DNA1F-BLACK Dark X inverteres split klíma szett - 3,5 kW
326 898 Ft (Nettó: 257 400 Ft)
Gree GWH24AUDXF-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett - 7,1 kW
546 862 Ft (Nettó: 430 600 Ft)
Gree GWH18AUDXD-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett – 5,3 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
Helyiség mérete
|
40 – 60 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,2 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 7,3 |
Gree GWH18AUDXD-K6DNA2A Smart R inverteres split klíma szett – 5,3 kW
474 980 Ft (Nettó: 374 000 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 5,3 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 5,3 kW | Gree 3D légáramlat |
| SEER : 7,3 | Gree iFeel funkció |
| SCOP : 4,2 | Gree többszörös levegőszűrő rendszer |
| Helyiség méret : 20 – 40 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
GWH18AUDXD-K6DNA2A
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Kivitel | Magasoldalfali |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Modell név | Smart R |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Fűtési tulajdonság | Téliesített |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 45/42/40/37/34/29/26/23 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 48/44/42/37/36/35/32 dB(A) |
| Kültéri zajszint | Extra csendes üzemmódban 40 dB(A), 56 dB(A) |
| Beltéri méret | 993x311x222 mm |
| Csőméret | 6mm/12mm |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Gree-AI, Páratartalomra történő szabályzás, UV szűrő, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, 3D légáram, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, Extra csendes kialakítás, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













