Gree GKH(24)EC-K6DNA6A/I FM kazettás inverteres klíma beltéri egység - 7,0 kW
299 593 Ft (Nettó: 235 900 Ft)
TCL THERMO-X TAC-12TMX/TPG11 oldalfali split klíma szett - 3,4 kW
262 900 Ft (Nettó: 207 008 Ft)
Syen SOH09MU-E32DA1A2 Muse Next Inverter klíma szett – 2,7 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,0 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
2,7 kW |
Helyiség mérete
|
0 – 20 m2 |
Fűtés energiaosztály
|
A++/SCOP 4,6 |
Hűtés energiaosztály
|
A+++/SEER 8,5 |
Syen SOH09MU-E32DA1A2 Muse Next Inverter klíma szett – 2,7 kW
273 431 Ft (Nettó: 215 300 Ft)
| Hűtő teljesítmény : 2,7 kW | Fűtés, -25°C külső környezeti hőmérsékletig |
| Fűtő teljesítmény : 3,0 kW | 3D légáramlat, Turbo hűtés |
| SEER : 8,5 | Syen iFeel funkció |
| SCOP : 4,6 | Syen többszörös szűrőrendszer |
| Helyiség méret : 0 – 20 m2 | Online vezérlés okostelefonról |
| Energiaosztály Hűtő / Fűtő : A++ / A++ | Távirányitós oldalfali inverteres splitklíma szett |
| Kompresszor karter és csepptálca fűtés | 8°C-os temperálás |
Cikkszám:
SOH09MN-E32DA1A
Kategóriák: Mono split klíma szettek, Oldalfali klíma szettek
| Márka | Syen |
|---|---|
| Kivitel | Lakossági |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 670 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 674 W |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SEER/SCOP | 8,5/4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 2,7 kW |
| Beltéri méret | 889×294×212 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 39/37/34/31/26/23/22/18 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 39/37/34/31/30/29/28 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10 kg |
| Kültéri méret | 732x555x330 mm |
| Kültéri zajszint | 50 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 23,5 kg |
| Feszültség/betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max.áramerősség / áramfelvétel | 6,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméret foly/gáz | 6/10 mm |
| Min./max. csövezési távolság | 3/15 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Működési tartomány hűtés | -15..+50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -25..+30°C |
| Tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés, Cold plasma szűrő, 3D légáram, Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL), 8°C-os temperálás, LED kijelző, többszörös szűrőrendszer, „Turbo˝ hűtés, Csendes üzemmód, Fűtés -25°C külső hőmérsékletig, H-tarifa igényelhető, Kompresszor karter és csepptálca fűtés |
| Opcionális tartozékok | Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |













