Fisher FSAIF-CP-241AE3 Comfort Plus inverteres split klíma szett (2023) - 7,0 kW
573 900 Ft (Nettó: 451 890 Ft)
Fisher FSAIF-CP-121AE3 Comfort Plus inverteres split klíma beltéri egység (2023) - 3,5 kW
128 778 Ft (Nettó: 101 400 Ft)
Fisher FSKIF-600CE3/FSOIF-600CE3-3F Kazettás inverteres split klíma szett – 16,0 kW
Fűtés teljesítmény
|
16,8 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
16,0 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Fisher FSKIF-600CE3/FSOIF-600CE3-3F Kazettás inverteres split klíma szett – 16,0 kW
1 579 900 Ft (Nettó: 1 244 016 Ft)
| Típus | Kazettás split klíma |
| Inverteres | Igen |
| Hűtés | |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 16 kW |
| Fűtés | |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 16.8 kW |
| Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 52 dB |
| Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 68 dB |
| Méretek | |
| Szélesség (beltéri) | 84 cm |
| Magasság (beltéri) | 23 cm |
| Mélység (beltéri) | 84 cm |
| Tömeg (beltéri) | 32 kg |
| Szélesség (kültéri) | 101.5 cm |
| Magasság (kültéri) | 143 cm |
| Mélység (kültéri) | 45 cm |
| Tömeg (kültéri) | 109 kg |
Cikkszám:
FSKIF-600CE3/FSOIF-600CE3-3F
Kategóriák: Kazettás klíma szettek, Mono split klíma szettek













