Fisher FSAIF-CP-241AE3 Comfort Plus inverteres split klíma szett (2023) - 7,0 kW
573 900 Ft (Nettó: 451 890 Ft)
Fisher FSAIF-CP-121AE3 Comfort Plus inverteres split klíma beltéri egység (2023) - 3,5 kW
128 778 Ft (Nettó: 101 400 Ft)
Fisher FSKUIF-120CE3-EU/FSOIF-120CE3 Kazettás inverteres split klíma szett – 3,5 kW
Fűtés teljesítmény
|
3,6 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
3,4 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Fisher FSKUIF-120CE3-EU/FSOIF-120CE3 Kazettás inverteres split klíma szett – 3,5 kW
504 900 Ft (Nettó: 397 559 Ft)
| Típus | Kazettás split klíma |
| Inverteres | Igen |
| Hűtés | |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.4 kW |
| Fűtés | |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3.6 kW |
| Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 40 dB |
| Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 60 dB |
| Méretek | |
| Szélesség(beltéri) | 58 cm |
| Magasság(beltéri) | 26.7 cm |
| Mélység(beltéri) | 58 cm |
| Tömeg (beltéri) | 16 kg |
| Szélesség(kültéri) | 80.5 cm |
| Magasság(kültéri) | 49.5 cm |
| Mélység(kültéri) | 30.5 cm |
| Tömeg (kültéri) | 25 kg |
Cikkszám:
FSKUIF-120CE3-EU/FSOIF-120CE3
Kategóriák: Kazettás klíma szettek, Mono split klíma szettek













