Fisher FSAIF-CP-241AE3 Comfort Plus inverteres split klíma szett (2023) - 7,0 kW
573 900 Ft (Nettó: 451 890 Ft)
Fisher FSAIF-CP-121AE3 Comfort Plus inverteres split klíma beltéri egység (2023) - 3,5 kW
128 778 Ft (Nettó: 101 400 Ft)
Fisher FSKUIF-180CE3-EU kazettás split inverteres beltéri egység – 5,3 kW
Fisher FSKUIF-180CE3-EU kazettás split inverteres beltéri egység – 5,3 kW
237 900 Ft (Nettó: 187 323 Ft)
| Típus | Kazettás split klíma |
| Inverteres | Igen |
| On/off klíma | Nem |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5.3 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 5.6 kW |
| Maximális zajszint | 44 dB |
| Szélesség | 58 cm |
| Magasság | 26.7 cm |
| Mélység | 58 cm |
| Tömeg | 16 kg |
Cikkszám:
FSKUIF-180CE3-EU
Kategóriák: Kazettás beltéri egység, Multi split klímák













