Fisher FSAIF-CP-241AE3 Comfort Plus inverteres split klíma szett (2023) - 7,0 kW
573 900 Ft (Nettó: 451 890 Ft)
Fisher FSAIF-CP-121AE3 Comfort Plus inverteres split klíma beltéri egység (2023) - 3,5 kW
128 778 Ft (Nettó: 101 400 Ft)
Fisher FSKUIF-180CE3/FSOIF-180CE3 Kazettás inverteres split klíma szett – 5,3 kW
Fűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
|---|---|
Hűtés teljesítmény
|
5,3 kW |
Fűtés energiaosztály
|
A+/SCOP 4,0 |
Hűtés energiaosztály
|
A++/SEER 6,1 |
Fisher FSKUIF-180CE3/FSOIF-180CE3 Kazettás inverteres split klíma szett – 5,3 kW
644 900 Ft (Nettó: 507 795 Ft)
| Típus | Kazettás split klíma |
| Inverteres | Igen |
| Hűtés | |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5.3 kW |
| Fűtés | |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 5.3 kW |
| Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 46 dB |
| Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 66 dB |
| Méretek | |
| Szélesség (beltéri) | 84 cm |
| Magasság (beltéri) | 23 cm |
| Mélység (beltéri) | 84 cm |
| Tömeg (beltéri) | 25 kg |
| Szélesség (kültéri) | 88 cm |
| Magasság (kültéri) | 55.5 cm |
| Mélység (kültéri) | 34.5 cm |
| Tömeg (kültéri) | 32 kg |
Cikkszám:
FSKUIF-180CE3/FSOIF-180CE3
Kategóriák: Kazettás klíma szettek, Mono split klíma szettek













