Fisher FSAIF-CP-241AE3 Comfort Plus inverteres split klíma szett (2023) - 7,0 kW
573 900 Ft (Nettó: 451 890 Ft)
Fisher FSAIF-CP-121AE3 Comfort Plus inverteres split klíma beltéri egység (2023) - 3,5 kW
128 778 Ft (Nettó: 101 400 Ft)
Fisher FSLUIF-120CE3 légcsatornázható beltéri egység – 3,5 kW
Fisher FSLUIF-120CE3 légcsatornázható beltéri egység – 3,5 kW
224 900 Ft (Nettó: 177 087 Ft)
| Típus | Mennyezeti/parapet split klíma |
| Inverteres | Igen |
| On/off klíma | Nem |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3 kW |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális zajszint | 36 dB |
| Szélesség | 81.4 cm |
| Magasság | 21 cm |
| Mélység | 46.7 cm |
| Tömeg | 17 kg |
Cikkszám:
FSLUIF-120CE3
Kategóriák: Légcsatornázható beltéri egység, Multi split klímák













