Gree GKH(24)EC-K6DNA6A/I FM kazettás inverteres klíma beltéri egység - 7,0 kW
299 593 Ft (Nettó: 235 900 Ft)
TCL THERMO-X TAC-12TMX/TPG11 oldalfali split klíma szett - 3,4 kW
262 900 Ft (Nettó: 207 008 Ft)
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység – 2,65 kW
Gree GFH(09)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység – 2,65 kW
232 029 Ft (Nettó: 182 700 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 41/39/38/37/36/35/34 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Légszállítás | 700/670/640/610/580/550/520 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 2,65 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Hibakód memória, Programozható, Vezetékes / infra távirányító |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. |
Cikkszám:
GFH(09)CA-K6DNA1B/I
Kategóriák: Légcsatornázható beltéri egység, Multi split klímák













