Gree GKH(24)EC-K6DNA6A/I FM kazettás inverteres klíma beltéri egység - 7,0 kW
299 593 Ft (Nettó: 235 900 Ft)
TCL THERMO-X TAC-12TMX/TPG11 oldalfali split klíma szett - 3,4 kW
262 900 Ft (Nettó: 207 008 Ft)
Gree GFH(12)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység – 3,5 kW
Gree GFH(12)CA-K6DNA1B/I légcsatornázható klíma beltéri egység – 3,5 kW
249 936 Ft (Nettó: 196 800 Ft)
| Kivitel | Multi |
|---|---|
| Márka | Gree |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 39/37/36/35/34/33/32 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret foly/gőz | 6/10 mm |
| Légszállítás | 650/560/520/480/450/410/380 m3/h |
| Kompresszor | Inverter |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,9 kW |
| Kiemelt tulajdonság | Hibakód memória, Programozható, Vezetékes / infra távirányító |
| Jótállás | Teljes körű jótállási idő 36 hónap. |
Cikkszám:
GFH(12)CA-K6DNA1B/I
Kategóriák: Légcsatornázható beltéri egység, Multi split klímák













